O nás

Private consulting group

Společnost PRIVATE CONSULTING GROUP vznikla v roce 2013 – tehdy ještě pod názvem Arca Consulting. Je zapsána coby investiční zprostředkovatel v seznamu vedeném Českou národní bankou na základě Osvědčení o registraci, Sp. zn. Sp/2010/623/571.

Svým klientům zprostředkováváme nákup cenných papírů emitentů, kteří patří do holdingu Arca Capital – a to prostřednictvím vlastních finančních expertů a smluvního partnera Arca Brokerage House o.c.p. a.s..

Nejvýkonnější na trhu

Arca Capital se zaměřuje na nejdynamičtější a nejvýkonnější segmenty investičního trhu. Konkrétně jde o investice do start-upů, venture kapitálu či private equity v České republice, na Slovensku, na Ukrajině a v Polsku.

Investice uskutečňujeme nákupem emitovaných cenných papírů od směnek přes dluhopisy až po akcie fondů s proměnným základním kapitálem a akcie fondů kvalifikovaných investorů. Svým zákazníkům poskytujeme především nadstandardní servis, okamžitou komunikaci a neustálý přehled o vývoji investic.

Odbornost a nadšení

Kvalitu služeb PRIVATE CONSULTING GROUP garantují dlouhodobé zkušenosti lídrů společnosti se strategickým řízením, auditorskými službami, portfolio managementem a akvizicí klientů v oblasti kapitálových trhů.

Ať už máte zájem o dlouhodobé uchování hodnoty pomocí konzervativních titulů, nebo Vás lákají krátkodobé investice s velmi vysokým výnosem celého portfolia, jsme připraveni Vám nabídnout produkty a služby na míru Vašim požadavkům.

Využijte hands-on přístup a expertní know-how odborníků PCG, aby se Vaše investice vracely co nejrychleji, s co nejvyšším výnosem. S námi budou Vaše peníze pracovat pro Vás jako nikdy dřív.

Váš expertní tým

PRIVATE CONSULTING GROUP zprostředkuje obchod přes obchodníka s cennými papíry Arca Brokerage House o.c.p. a.s., který poskytuje investiční služby a vedlejší služby na základě rozhodnutí o povolení k jejich poskytování vydané Úřadem pro finanční trh č .: Gruft – 054/2003/OCP (právoplatné ode dne 18.11.2003) a rozhodnutí o jeho doplnění vydaných Národní bankou Slovenska č. UBD-262/2006 (právoplatné ode dne 3.3.2006), č. UBD-2254/2006-PLP (právoplatné ode dne 14.8.2006), č. OPK – 2192/2008 PLP (právoplatné ode dne 28.5.2008).